دریافت وام آنلاین از بلوبانک

دریافت وام آنلاین از بلوبانک

در چند سال اخیر بحث دیجیتالی شدن بانک‌ها بیشتر داغ شده است. به همین دلیل بانک‌های دیجیتال به مرور زمان در حال معرفی هستند. بلوبانک به عنوان اولین نئوبانک در ایران شناخته شده است که تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کند. بنابراین وقتی شما اپلیکیشن بلوبانک را بر روی گوشی خود داشته باشید، برای انجام هر گونه خدمات بانکی حتی دریافت وام، می‌توانید به صورت آنلاین عمل کنید. در این مطلب قرار است ما در مورد دریافت وام آنلاین از بلوبانک صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

دریافت وام از بلوبانک چه مزیتی دارد؟

شاید یکی از موضوعاتی که برای دریافت وام همیشه دغدغه شما بوده است، بحث زمانی است که جهت مراجعه به بانک و انجام امور اداری از دست می‌دهید. حتی لازم است یک روز از کار خود مرخصی بگیرید تا بتوانید به بانک مراجعه کرده و کار‌های اداری جهت دریافت وام را پیش ببرید. شلوغی بانک‌ها، منتظر ماندن بیش از حد و حتی شلوغی ترافیک شهری برای رسیدن به بانک، برای همه افراد آزاردهنده است. ولی با ورود بانک‌های دیجیتال همانند بلوبانک، چنین مشکلاتی برطرف می‌شود. شما در هر زمان می‌توانید برای دریافت وام آنلاین از بلوبانک اقدام کنید بدون اینکه دردسر رفت و آمد به بانک مورد نظر را داشته باشید.

برای دریافت وام آنلاین از بلوبانک چکار کنیم؟

اگر متقاضی دریافت وام آنلاین از بلوبانک هستید، باید مراحل زیر را سپری کنید:

افتتاح حساب

شما در مرحله اول باید یک حساب بانکی در بلوبانک افتتاح کنید. بنابراین لازم است اپلیکیشن بلوبانک را بر روی گوشی همراه خود داشته باشید. وارد قسمت “باز کردن حساب” شوید و با پذیرش شرایط و ضوابط، حساب خود را افتتاح کنید.

ورود به قسمت درخواست وام

اکنون در بخش فروشگاه، گزینه مربوط به وام را فعال نمایید. در این زمان صفحه‌ای باز می‌شود که شما می‌توانید مبلغ مورد نیاز و زمان بازپرداخت آن را مشخص کنید.

بررسی اعتبار حساب

پس از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، اکنون باید حساب شما مورد اعتبارسنجی قرار گیرد. در واقع بانک بررسی می‌کند که شما چه اندازه در این بانک فعالیت مالی داشته‌اید. براساس میانگین فعالیت مالی و همچنین خوش حساب بودن شما، مبلغ وامی که به شما تعلق می‌گیرد مشخص خواهد شد و نتیجه به شما اطلاع داده می‌شود.

واریز وام

به محض اینکه مراحل نهایی برای دریافت وام را انجام دادید، ظرف ۲۴ ساعت وام به حساب شما واریز خواهد شد.

مشاوره وام بانکی

شرایط دریافت وام آنلاین از بلوبانک

 • بلوبانک میانگین حساب کاربران را بررسی می‌کند. افرادی که می‌خواهند تا سقف ۴۰ میلیون تومان فرم دریافت کنند، میانگین حساب آن‌ها در سه ماهه منتهی به زمان پرداخت وام مورد بررسی قرار خواهد گرفت. افرادی که در این سه ماه، میانگین بالاتر از ۳ میلیون تومان داشته باشند، می‌توانند از وام تا حداکثر ۴۰ میلیون تومان استفاده کنند.
 • فرد متقاضی نباید بدهی به بانک داشته باشد و یا نباید به عنوان فردی بد حساب شناخته شود.
 • لازم است بدانید که بلوبانک دردسر معرفی ضامن یا وثیقه را حذف کرده است. معیار بلوبانک برای اعطای وام، بحث اعتبارسنجی و میانگین حساب مشتری می‌باشد.

منظور از وام سازمانی بلوبانک چیست؟

کارمندانی که تحت نظر سازمان‌ها و شرکت‌ها فعالیت می‌کنند، می‌توانند از وام سازمانی بلوبانک استفاده نمایند. برای دریافت این وام شرایطی لازم است:

 • سازمان مربوطه باید برای کارمندان خود حسابی در بلوبانک افتتاح کند و حقوق کارمندان به داخل این حساب واریز گردد.
 • ثبت درخواست وام توسط سازمان انجام می‌شود.
 • حتماً برای دریافت وام از بلوبانک باید گواهی کسر از حقوق ارائه گردد.
 • همچنین لازم است سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت دریافت وام آنلاین از بلوبانک، چک ضمانتی را در اختیار مجموعه قرار دهند.

میزان سود وام آنلاین بلوبانک چگونه حساب می‌شود؟

قطعاً یکی از موضوعاتی که شما در زمان دریافت وام باید به آن توجه داشته باشید، سود وام است. در این صورت متوجه می‌شوید آیا دریافت چنین وامی واقعاً ارزش دارد یا خیر. افرادی که زیاد از اپلیکیشن بلوبانک استفاده می‌کنند، به عنوان کاربر فعال شناخته شده و می‌توانند وامی با سود کمتر دریافت نمایند. به طور کلی وقتی شما وام آنلاین از بلوبانک دریافت می‌کنید، حداکثر ۶ ماه فرصت دارید که آن را تسویه نمایید. در صورتی که وام شما در کمتر از یک ماه تسویه شود، هیچ سود و کارمزدی به شما تعلق نخواهد گرفت.

در پایان

در این مطلب متوجه شدید که با افتتاح حساب در بلوبانک به راحتی می‌توانید وام دریافت کنید. اما اگر مراحل کار را نمی‌دانید می‌توانید با آریا فردا در ارتباط باشید. با کارشناسان ما تماس بگیرید، با ارائه مؤثرترین مشاوره وام بانکی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک حساب در بلوبانک افتتاح کرده و هر نوع وامی که مدنظر دارید را دریافت کنید. البته مجموعه آریا فردا در زمینه دریافت وام‌های کلان نیز فعالیت می‌کند. دریافت این وام‌ها مراحل اداری بیشتری را نیاز دارد. شما می‌توانید با ارائه یک وکالت‌نامه به آریا فردا، دریافت وام‌های کلان را نیز به کارشناسان حقوقی و با سابقه بسپارید و وام خود را آماده تحویل بگیرید.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button