دریافت وام از بانک آینده

انواع و شرایط دریافت وام از بانک آینده

وام‌ های بانکی تعریف شده در بانک آینده از نظر مبلغ، شرایط دریافت و اقساط بسیار متنوع هستند و این تنوع کمک می‌ کند تا متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی بتوانند براساس نیاز خود و البته توانایی مالی جهت پرداخت اقساط، یک وام مناسب را انتخاب کنند. ما در این مطلب می‌ خواهیم انواع وام بانک آینده را برای شما معرفی کنیم. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی این مقاله را مطالعه نمایید تا با هر یک از تسهیلات بانک آینده آشنا شوید.

مروری بر انواع وام بانک آینده و شرایط دریافت آن‌ ها

ما در این قسمت تمامی تسهیلات بانکی که توسط بانک آینده ارائه می‌ شود را برای شما توضیح خواهیم داد:

طرح توانا

کلیه کارکنان در سازمان‌ ها، شرکت‌ ها و ادارات که یک حساب قرض الحسنه در بانک آینده داشته باشند می‌ توانند از طرح توانا استفاده کنند. مبلغ وامی که به ازای این طرح برای هر فرد در نظر گرفته شده است ۵۰ میلیون تومان بوده و اقساط از ۳۶ تا ۶۰ ماهه متفاوت هستند. براساس تعداد قسطی که شما انتخاب می‌ کنید میزان نرخ وام بین ۷ تا ۱۰ درصد خواهد بود.

طرح کارا

در صورتی که می‌ خواهید کسب و کاری راه‌ اندازی کنید و به وام کلان نیاز دارید می‌ توانید از طرح کارا به عنوان یکی از بهترین تسهیلات بانک آینده استفاده کنید. مبلغ این وام برای مشتریان حقیقی ۵۰۰ میلیون تومان و برای مشتریان حقوقی ۲ میلیارد تومان خواهد بود. مدت زمان پرداخت اقساط بین ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه متفاوت بوده و نرخ سود این وام به صورت سالانه ۶ درصد است. برای اینکه مشخص شود آیا شما می‌ توانید از این نوع تسهیلات استفاده کنید یا نه حداقل دوره میانگین‌ گیری سه ماهه از میزان فعالیت حساب مشتریان در نظر گرفته شده است. لازم است این نکته را در نظر بگیرید که هر ماه به دوره میانگین‌ گیری نیز اضافه می‌ گردد و اگر که امتیاز فرد افزایش یابد ۴ قسط به تعداد قسط‌ های قبلی افزوده شده و از طرف دیگر ۲۰ درصد به ضریب پرداخت تسهیلات اضافه خواهد شد.

مشاوره وام بانکی

طرح ارزش

افرادی که حساب قرض الحسنه جاری در بانک آینده دارند می‌ توانند از طرح ارزش برای دریافت تسهیلات استفاده کنند. یکی از مهمترین شرایط دریافت این وام این است که فرد باید معادل مبلغ تسهیلاتی که درخواست داده است دارای میانگین حساب ۴ ماهه در بانک آینده باشد. بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه در نظر گرفته شده است.
شما با کمک طرح ارزش می‌ توانید ۸ میلیون تومان وام برای خرید کالای مصرفی با دوام ایرانی، ۱۰ میلیون تومان برای تعمیر مسکن و ۱۵ میلیون تومان برای خرید خودرو دریافت نمایید.

طرح متخصصان

کلیه متخصصان می‌ توانند از این وام استفاده کنند که براساس نوع تخصص افراد مبلغی که ارائه می‌ گردد متفاوت خواهد بود:

 • وام مخصوص اعضای هیئت علمی با مبلغ ۵۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۶۰ ماهه جهت خرید وسایل کار و یا وام ۵۰۰ میلیون تومانی با اقساط ۶۰ ماهه برای راه‌ اندازی مطب یا محل کار
 • وام ۵۰۰ میلیون تومانی برای خرید تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی متخصص و فوق متخصص با اقساط ۶۰ ماهه و یا وام یک میلیاردی با اقساط ۶۰ ماهه برای راه‌اندازی مطب
 • وام ۱۰۰ میلیونی با بازپرداخت ۶۰ ماهه برای خرید تجهیزات دندانپزشکی عمومی، پزشکی عمومی دامپزشکی و داروسازی
 • وام ۵۰۰ میلیون تومانی با اقساط ۶۰ ماهه برای راه‌اندازی مطب پزشکان عمومی، دندانپزشکان عمومی و دامپزشکان عمومی
 • وام ۱۰۰ میلیون تومانی با اقساط ۶۰ ماهه برای خرید تجهیزات داروخانه و یا وام یک میلیارد تومانی با اقساط ۶۰ ماهه برای راه‌اندازی داروخانه و خرید محل کار
 • وام ۳۰۰ میلیون تومانی برای خرید تجهیزات علوم آزمایشگاهی و یا تجهیزات و لوازم کار رادیولوژیست‌ ها با اقساط 60 ماهه
 • وام یک میلیارد تومانی برای راه‌ اندازی آزمایشگاه عمومی با اقساط ۶۰ ماهه
 • وام ۵۰۰ میلیون تومانی برای راه‌اندازی محل کار رادیولوژیست‌ها با اقساط ۶۰ ماهه
 • وام ۱۰۰ میلیون تومانی جهت خرید تجهیزات مربوط به رشته‌ های پیراپزشکی و مامایی با اقساط ۶۰ ماهه و وام ۵۰۰ میلیون تومانی با ۶۰ ماهه برای خرید محل کار یا مطب برای رشته‌ های پیراپزشکی و مامایی
 • وام ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم کار وکلا، سردفتران و مهندسان با اقساط ۶۰ ماهه
 • وام 500 میلیون تومانی برای راه‌ اندازی محل کار وکلا و سردفتران با اقساط ۶۰ ماهه
 • وام ۳۰۰ میلیون تومانی برای راه‌ اندازی محل کار مهندسان با اقساط ۶۰ ماه

اینجا بخوانید: مقایسه دریافت وام از بانک خصوصی و دولتی؟ کدامیک بهتر است؟

در پایان

 بین وام‌ هایی که در این مطلب برای شما توضیح معرفی کردیم متوجه شدید که برخی از تسهیلات بانک آینده مبلغ بسیار سنگینی دارند و معمولاً افراد متخصص برای راه‌ اندازی کسب و کار از این وام‌ ها استفاده می‌ کنند. اما به هر حال دریافت چنین وام‌هایی شرایط خاص خود را دارد و شما باید ابتدا مدارک لازم را آماده کرده، تعداد ضامن‌ های مورد نیاز را معرفی کنید و سپس مراحل اداری را انجام دهید تا وام به شما تعلق گیرد. به جای اینکه زمان زیادی برای دریافت چنین پروسه‌ ای طی کنید می‌ توانید جهت دریافت مشاوره وام بانکی با آریا فردا در تماس باشید تا وام‌ های کلان را برای شما دریافت کرده و البته طبق قراردادی که با شما بسته می‌ شود بخش کوچکی از این وام برای کارشناسان آریا فردا برداشت خواهد شد.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button