دریافت وام از بانک ایران زمین

انواع و شرایط دریافت وام از بانک ایران زمین

 بانک‌های زیادی در کشور وجود دارد که هر کدام از آن‌ها تسهیلات متنوعی را ارائه می‌کنند. ما قرار است در مورد انواع و شرایط دریافت وام از بانک ایران زمین با شما صحبت کنیم. این مطلب را مطالعه نمایید. شاید در پایان تصمیم بگیرید که هر چه زودتر یک حساب بانکی در بانک ایران زمین افتتاح کرده و از تسهیلات بانکی استفاده کنید.

بررسی انواع و شرایط دریافت وام از بانک ایران زمین

بانک ایران زمین انواع وام‌های کلان و خرد را ارائه می‌کند که شرایط مختلفی برای هر کدام از این وام‌ها در نظر گرفته شده است. پس شما باید قبل از دریافت هر نوع وامی، شرایط آن‌ها را بررسی کنید تا اگر از نظر بانک ایران زمین صلاحیت لازم را داشتید، اقدامات لازم برای دریافت وام را انجام دهید:

وام یک میلیارد تومانی با سپرده بلند مدت

سقف این وام یک میلیارد تومان است و ضمانتی که برای آن در نظر گرفته شده، مسدودی سپرده می‌باشد. البته در کنار این مورد، بانک ایران زمین برای ضمانت، 5/22 درصد از مبلغ وام را نیز مسدود خواهد کرد. بنابراین شما باید حتماً یک سپرده در بانک ایران زمین داشته باشید و حساب سپرده شما باید بلند مدت باشد. سپرده شما ۳۶ ماه مسدود خواهد شد چرا که اقساط وام، ۳۶ ماهه است. سود وام ۱۴ درصد و سود سپرده، ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح انتخاب پلاس

برای دریافت این وام نیز شما نیاز به سپرده دارید ولی اگر سپرده شما از نوع کوتاه مدت عادی باشد نیز می‌توانید وام را دریافت کنید. حداقل میزان سپرده مورد نیاز برای دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی، یک میلیون تومان می‌باشد. اگر متقاضی دریافت این وام هستید، باید ضامن رسمی همراه با مدارک مربوط به اعتبار شغلی را به بانک معرفی کنید. این وام با اقساط ۳۶ ماهه ارائه می‌شود و سپرده شما اصلاً مسدود نخواهد شد. سود وام ۳۰۰ میلیون تومانی، حدود ۱۸ درصد است. توجه داشته باشید که در صورت بدهکار بودن به بانک و یا داشتن چک برگشتی، نمی‌توانید برای دریافت این وام درخواست دهید.

مشاوره وام بانکی

وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح انتخاب ایران زمین

این وام از نوع قرض الحسنه‌ای است و برای دریافت آن شما به ۵ میلیون سپرده نیاز دارید که باید حداقل سه ماه در بانک خوابیده باشد. برای دریافت وام اصلاً سپرده شما مسدود نمی‌شود. کافی است یک ضامن رسمی به بانک معرفی کنید. سود این وام ۱۰ درصد برآورد شده و اقساط آن ۲۴ ماهه می‌باشد. وام گیرنده به هیچ عنوان نباید چک برگشتی و یا بدهکاری به بانک داشته باشد.

وام ۵۰ میلیون تومانی طرح یکتا ایران زمین

یکی از مهمترین شرایط برای دریافت این وام، داشتن ضامن رسمی است. همچنین شما باید سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشید. سود سپرده یک درصد برآورد شده است و به هیچ عنوان سپرده شما مسدود نمی‌شود. از دیگر شرایط برای دریافت این وام این است که حداقل چهار ماه از مدت زمان خواب سپرده شما بگذرد. حداکثر زمانی که شما می‌توانید اقساط را بپردازید، ۳۶ ماه می‌باشد. هر چه تعداد اقساط بالاتر برود، سود وام بیشتر خواهد شد. نداشتن چک برگشتی و بدهکار نبودن به بانک نیز از دیگر شرایط برای دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی می‌باشد.

وام تعمیرات مسکن بانک ایران زمین

این وام قرض الحسنه است و نیازی به داشتن سپرده نخواهد بود. کافی است یک ضامن رسمی داشته باشید. از طرف دیگر داشتن سند ملک نیز الزامی است. پس اگر سند را در رهن بانک گذاشته‌اید، نمی‌توانید برای دریافت این وام اقدام کنید. همچنین این سند باید به نام فرد وام گیرنده باشد. حداکثر مبلغ وام تعمیرات، ۵۰ میلیون تومان و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، ۳۶ ماه می‌باشد.


اینجا بخوانید:  وام تعمیرات مسکن (تسهیلات بازسازی مسکن)

در پایان

اگر به وام‌های بانکی به خصوص وام‌های کلان نیاز دارید ولی به دلیل شرایط کاری نمی‌توانید امور اداری را انجام دهید، می‌توانیدبا کارشناسان ما در آریا فردا در تماس باشید. یک وکالت‌نامه از شما گرفته می‌شود و تمامی امور جهت دریافت وام توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد. در نهایت شما دستمزد کارشناسان را پرداخت خواهید کرد.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    Call Now Button