دریافت وام از بانک توسعه تعاون

انواع و شرایط دریافت وام از بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون در بین بانک‌هایی که در کشور وجود دارد طرح‌های متنوعی را برای پرداخت تسهیلات بانکی در نظر گرفته است. به همین دلیل اغلب افراد حساب‌ بانکی را در بانک توسعه تعاون نیز افتتاح می‌کنند تا بتوانند از این فرصت استفاده کرده و براساس نیاز کاری یا زندگی خود وام مناسبی را دریافت نمایند. ما در این مطلب می‌خواهیم انواع و شرایط دریافت وام از بانک توسعه تعاون را به شما معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید.

بررسی انواع تسهیلات و وام‌های بانکی بانک توسعه تعاون

نکته بسیار مهمی که در دریافت وام‌های بانکی باید به آن توجه داشته باشید، میزان سود وام، شرایط مورد نیاز و نیاز یا عدم نیاز به سپرده بانکی می‌باشد. پس ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید تا با شرایط دریافت انواع وام از بانک توسعه تعاون آشنا شوید:

وام ۵ میلیارد تومانی طرح حاتم توسعه تعاون

این وام برای کسانی است که به دنبال خرید و یا جایگزین کردن اقلام و کالا‌های سرمایه‌ای در قسمت تولید و یا خدمات هستند چرا که مبلغ آن بسیار زیاد می‌باشد. این وام با سود ۱۸ درصد ارائه می‌گردد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۴۸ ماه می‌باشد. همچنین برای دریافت وام ۵ میلیارد تومانی اصلاً نیازی به سپرده نخواهد بود. مهمترین شرایط دریافت این وام عبارتند از:

 • فرد وام گیرنده به هیچ عنوان نباید بدهکاری به بانک داشته باشد و یا چک برگشتی به نام او ثبت شده باشد.
 • حتماً وام گیرنده باید در بخش تولید یا خدمات فعالیت داشته باشد.
 • برای ضمانت لازم است سند ملک و جواز کسب ارائه گردد.

وام ۴ میلیارد تومانی طرح همکار بانک توسعه تعاون

این وام برای کسانی مناسب است که به فکر خرید دفتر کار اداری یا مسکونی هستند. سود وام ۱۸ درصد و مدت زمان پرداخت آن ۴۸ ماه می‌باشد. برای دریافت چنین وامی اصلاً نیاز نیست شما در بانک توسعه تعاون حساب سپرده داشته باشید. شرایط لازم برای دریافت این وام به شرح زیر می‌باشد:

 • حتماً باید سند ملک را ارائه کنید.
 • برای ضمانت این وامف داشتن دو ضامن دارای جواز کسب و یا سند ملک مشروط بر اداری یا مسکونی بودن آن الزامی می‌باشد.
 • نداشتن چک برگشتی و همچنین بدهکار نبودن نیز از فاکتور‌های بسیار مهم به حساب می‌آید.
 • این تسهیلات براساس حداکثر ۸۰ درصد از ملک که توسط کارشناس بانک ارزیابی می‌شود پرداخت خواهد شد.

وام ۲ میلیارد تومانی طرح همراه فرهیختگان توسعه تعاون

 • این وام برای دانشگاه فرهنگیان، آموزش و پرورش و اساتید در مؤسسات آموزش عالی ارائه می‌شود. سود وام ۱۸ درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۶۰ ماه است. حداکثر مبلغ وام براساس موقعیت شغلی شما تأمین می‌شود. برای فرهنگیان یک میلیارد، برای اعضای هیئت علمی، دانشگاه‌های دولتی، آزاد و پیام نور ۲ میلیارد و برای اساتید دانشگاهی، حداکثر 5/1 میلیارد تومان می‌باشد. شرایط دریافت این وام به شرح زیر می‌باشد:
 • شما حتماً باید ضامن رسمی داشته باشید.
 • لازم است یک حساب سپرده به صورت قرض الحسنه در بانک توسعه تعاون افتتاح کنید ولی این حساب مسدود نخواهد شد.
 • شما نباید بدهکار به بانک باشید.
 • نباید چک برگشتی به نام شما ثبت شده باشد.

وام ۱ تا ۷ میلیارد تومانی طرح همراه سلامت توسعه تعاون

پزشکان و به طور کلی متخصصان برای خرید تجهیزات و ارتقاء مطب و کلینیک خود می‌توانند از این وام استفاده کنند. سود وام ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت آن ۴۸ ماه می‌باشد. برای دریافت وام باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • حتماً نیاز به سند ملک مربوط به مطب یا کلینیک خواهد بود.
 • لازم است حساب سپرده در بانک توسعه تعاون افتتاح کنید و این حساب سه ماه در بانک خوابیده باشد.
 • نباید به بانک بدهکاری داشته باشید.
 • نباید هیچ چک برگشتی به نام شما ثبت شده باشد.
 • در زمان دریافت وام باید مشخص کنید دقیقاً قرار است این وام برای چه منظوری مورد استفاده قرار گیرد تا حداکثر سقف آن مشخص شود. برای مثال اگر می‌خواهید تعمیرات کلینیک یا مطب را انجام دهید حتی می‌توانید حداکثر تا سقف ۷ میلیارد تومان وام دریافت نمایید.

مشاوره وام بانکی

وام 1 میلیارد تومانی بسته رونق تعاون ۲ توسعه تعاون

این وام به تعاونی‌های تولیدی، غیر تولیدی و اعضا و مشتریان آن‌ها اختصاص پیدا می‌کند. سود وام ۱۰ درصد و مدت زمان بازپرداخت آن ۶۰ ماه می‌باشد. قبل از دریافت وام شما باید یک حساب سپرده در بانک توسعه تعاون افتتاح کنید تا میانگین ۲ تا ۴ ماه آن برآورد شده و براساس آن حداکثر تسهیلاتی که به شما تعلق می‌گیرد مشخص شود. نسبت مبلغ وام به میزان سپرده ۲۷۰ میلیون تومان می‌باشد. برای دریافت وام، حساب سپرده شما مسدود نمی‌شود. لازم است شرایط زیر را داشته باشید تا بتوانید برای دریافت وام اقدام نمایید:

 • باید گواهی اعتبار شغلی ارائه کنید.
 • به هیچ عنوان نباید چک برگشتی به نام شما ثبت شده باشد.
 • به هیچ عنوان نباید قبلاً از وام خرید کالا استفاده کرده باشید.

وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح همراه بانک توسعه تعاون

این وام که با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۴۸ ماهه تعریف شده است، برای همه افراد قابل استفاده می‌باشد.
برای دریافت این وام شما باید حساب سپرده بلند مدت در بانک افتتاح کنید که مسدود خواهد شد و سود آن ۱۶ درصد می‌باشد. بنابراین با توجه به مسدود شدن حساب سپرده، اصلاً نیاز به ضمانت برای گرفتن وام نخواهد بود. تنها چیزی که لازم است، نداشتن چک برگشتی و بدهکار نبودن به بانک می‌باشد.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن توسعه تعاون

همانگونه که گفته شد این وام بدون ضامن ارائه می‌شود و ضمانت‌نامه آن براساس اعتبارسنجی است که بر روی حساب شما انجام خواهد شد. برای دریافت‌ وام شما باید حساب سپرده قرض الحسنه داشته باشید. این وام با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۴۸ ماهه ارائه می‌گردد. یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت وام این است که شما از بانک توسعه تعاون حقوق دریافت کنید.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح توسکا بانک توسعه تعاون

سود این وام ۱۰ درصد و مدت زمان بازپرداخت آن ۴۸ ماه می‌باشد. برای دریافت آن حتماً لازم است شما یک حساب سپرده طولانی مدت افتتاح کنید که مسدود خواهد شد. بنابراین نیازی به ضامن دیگری نخواهد بود.
نسبت مبلغ وام به میزان سپرده ۱۲۰ می‌باشد. تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی بانک توسعه تعاون می‌توانند از این وام استفاده کنند.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح کوثر بانک توسعه تعاون

شما با افتتاح یک حساب سپرده قرض الحسنه و با داشتن یک ضامن رسمی می‌توانید این وام را دریافت کنید به شرطی که مدت زمان خواب سپرده شما حداقل سه ماه باشد. مدت زمان بازپرداخت وام ۲۴ ماه است. برای دریافت این وام اصلاً سپرده شما مسدود نخواهد شد.

وام ۵۰ میلیون تومانی با سپرده بانک توسعه تعاون

همانگونه که متوجه شدید برای دریافت این وام شما حتماً به حساب سپرده قرض الحسنه نیاز دارید که تا زمان تسویه کامل وام مسدود خواهد شد. پس برای ضمانت‌نامه، همین مسدود شدن سپرده کفایت می‌کند.
حداکثر مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماه است.

وام ۵۰ میلیون تومانی با میانگین حساب توسعه تعاون

برای دریافت این وام شما باید یک حساب سپرده طولانی مدت با حداقل خواب دو ماهه داشته باشید. اگر چه حساب شما مسدود می‌شود ولی باز هم نیاز است شما حتماً ضامن رسمی داشته باشید. حداکثر مدت بازپرداخت این وام ۳۶ ماه می‌باشد.

وام ۳۰ میلیون تومانی طرح همیار بانک توسعه تعاون

این وام با سود ۱۵ درصد و مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماه ارائه می‌شود. برای دریافت آن نیاز به حساب سپرده به صورت جاری می‌باشد که حداقل دو ماه باید در بانک خوابیده باشد. ولی این حساب مسدود نخواهد شد. در نتیجه شما به ضامن رسمی برای دریافت وام نیاز دارید.

وام۳۰ میلیون تومانی خرید کالا توسعه تعاون

این وام تنها با هدف خرید کالا‌های ایرانی با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماه ارائه می‌شود. پس باید فاکتور خرید داشته باشید. برای ضمانت باید حتماً ضامن رسمی معرفی کنید چون نیازی به باز کردن حساب سپرده و مسدود شدن آن نیست.

در پایان

آیا شما می‌دانید که مؤسساتی در کشور فعالیت دارند که با دریافت وکالت‌نامه از شما، پروسه دریافت وام‌های بانکی را برای شما پیش خواهند برد؟ برای مثال آریا فردا یکی از مؤسسات با سابقه درخشان است که در این زمینه در کنار شما خواهد بود. کافی است با ما تماس بگیرید و مشخص کنید چه وامی نیاز دارید. ما به خصوص در زمینه دریافت وام‌ کلان بانکی به شما کمک خواهیم کرد.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button