دریافت وام از بانک رسالت

انواع و شرایط دریافت وام از بانک رسالت

بانک رسالت در سال‌های اخیر شرایط ویژه‌ ای را برای اعطای وام به مردم کشور در نظر گرفته است به همین دلیل وام‌ های بانک رسالت با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. اگر به تسهیلات بانکی نیاز دارید در اولین قدم باید انواع وام‌ های بانک‌ های مختلف را با هم مقایسه کرده، شرایط آن‌ ها را بررسی کنید و سپس براساس مبلغی که نیاز دارید و توان خود جهت پرداخت اقساط، یک وام مناسب تقاضا دهید. کارشناسان ما در گروه آریا فردا در این مطلب انواع و شرایط وام بانک رسالت را برای شما توضیح خواهند داد. پس قبل از هر اقدامی این مقاله را با دقت مطالعه کنید و اگر به کمک نیاز داشتید با ما در ارتباط باشید.

معرفی انواع وام بانک رسالت

به طور کلی وام‌ هایی که تحت نظر این بانک اعطا می‌ شوند به دو دسته تقسیم می‌ گردند:

وام قرض الحسنه

حداکثر مبلغ تعریف شده برای این وام ۲۰۰ میلیون تومان است که ۲ درصد سود برای آن در نظر گرفته شده است. برای دریافت چنین وامی شما به سپرده حداقل ۳ و یا ۶ ماهه نیاز دارید. البته این نوید را به شما می‌ دهیم که اگر مدت زمان خواب سپرده شما بیشتر از ۶ ماه باشد به تعداد اقساط وام، دو قسط اضافه شده و در نتیجه مبلغ هر قسط افت می‌کند. پس بازپرداخت آن برای شما راحت‌ تر خواهد شد. برای دریافت وام قرض الحسنه بانک رسالت اصلاً نیازی به مراجعه حضوری نیست بلکه شما می‌ توانید در پیشخوان مجازی بانک رسالت وارد شده، شماره همراه و کد ملی خود را وارد کنید و بعد منتظر بمانید تا کارشناسان بانک با شما تماس بگیرند.

مشاوره وام بانکی

وام بدون ضامن

اغلب مردم به دنبال وام‌ های بدون ضامن هستند چون پیدا کردن ضامن برای آن‌ ها سخت است. به همین دلیل بانک رسالت شرایط فوق‌ العاده‌ای را فراهم کرده و در گروه انواع وام‌ های خود، وام بدون ضامن را نیز در اختیار مردم قرار داده است. افرادی که سوء سابقه نداشته باشند، بدهی معوقه برای آن‌ ها ثبت نشده و یا چک برگشتی نداشته باشند، می‌ توانند از بانک رسالت امتیاز گرفته و براساس امتیاز خود مبلغی را به عنوان وام بدون ضامن دریافت کنند. اما حتماً این سؤال برای شما به وجود آمده است که ما چگونه می‌ توانیم امتیاز خود از نظر بانک رسالت را جویا شویم؟ برای این منظور باید به سامانه اعتبارسنجی مرآت مراجعه کنید و کد ملی و شماره همراه خود را ثبت نمایید. در این زمان کارشناسان بانک اطلاعات حساب‌ های بانکی، اطلاعات تسهیلات قبلی، چک برگشتی و میزان بدهی شما را بررسی کرده و براساس آن امتیازی در چهار دسته ممتاز، کاملاً متناسب، متناسب و نامتناسب برای شما ثبت خواهند کرد. اگر در گروه ممتاز قرار بگیرید یعنی شما فوق‌ العاده فرد خوش حسابی هستید و می‌ توانید وام بدون ضامن و سفته را دریافت کنید. اگر نمره کاملاً متناسب را به دست بیاورید فقط باید سفته الکترونیکی ارائه کنید تا بتوانید وام بدون ضامن را دریافت نمایید. اما افرادی که امتیاز متناسب می‌ گیرند حتماً به یک ضامن نیاز خواهند داشت.

اینجا بخوانید: تسهیلات بانکی بدون ضامن

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بانک رسالت

براساس نوع وامی که شما از بانک رسالت دریافت می‌ کنید شرایط و مدارک مورد نیاز برای شما متفاوت خواهد بود. به طور کلی برای هر نوع وام شما باید مدارک مربوط به احراز شغلی شامل فیش حقوقی و گواهی اشتغال به کار، اطلاعات فردی شامل کپی شناسنامه و کارت ملی، اطلاعات محل سکونت و نتیجه اعتبارسنجی سامانه مرآت را به کارشناسان بانک ارائه کنید. پس از آن ممکن است نیاز باشد که شما یک یا چند ضامن با خود به همراه داشته باشید و یا حتی شاید به سفته الکترونیکی نیاز باشد که براساس نوع وام انتخابی، کارشناسان بانک سایر مدارک تکمیلی را برای شما لیست می‌ کنند که باید آن‌ ها را آماده کنید.

در پایان

اگر تا به حال برای دریافت یک وام خرد به بانک مراجعه کرده‌ باشید، دردسر‌ هایی که وجود دارد شاید شما را کلافه کرده و در نتیجه الان که به فکر دریافت وام کلان هستید، پشیمان شده‌ اید. به جای این پشیمانی بهتر است به سراغ مؤسسات معتبر همانند آریا فردا بروید که در زمینه ارائه بهترین مشاوره وام بانکی و دریافت انواع وام‌ های کلان فعالیت دارند. کافی است با این مجموعه تماس حاصل نمایید و نوع وام مورد نظر، شرایط شغلی و توان پرداخت اقساط را با آن ها در میان بگذارید تا کارشناسان بهترین وام کلان را برای شما دریافت نمایند.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    Call Now Button