دریافت وام از بانک سینا

انواع و شرایط دریافت وام از بانک سینا

در بین بانک‌هایی که تسهیلات بسیار عالی را برای هموطنان عزیز در نظر گرفته‌اند، باید نگاهی به انواع و شرایط دریافت وام از بانک سینا نیز داشته باشیم. این بانک سعی داشته است که با تنوع در وام‌ها بتواند قدرت دریافت وام برای اغلب مردم کشور را بالا ببرد. در این مطلب با ما همراه باشید تا این وام‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم.

بررسی انواع و شرایط وام‌های بانک سینا

وقتی می‌خواهید وام دریافت کنید ابتدا باید شرایط هر یک از وام‌ها را بررسی نمایید تا متناسب با مبلغی که مد نظر دارید و البته شرایط خود متوجه شوید آیا وام به شما تعلق می‌گیرد یا نه. براساس آنچه که گفته شد وام‌های بانک سینا به شرح زیر می‌باشند:

تسهیلات طرح آذین مخصوص بانوان

 این وام تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ارائه می‌شود و سود آن ۵ درصد می‌باشد. البته اگر صاحب حساب امتیاز بانکی خوبی دریافت کرده باشد تا ۲۵۰ میلیون تومان نیز وام به او تعلق خواهد گرفت. فقط خانم‌ها مجاز به دریافت چنین وامی هستند. بازپرداخت این وام به صورت ۳۶ ماهه می‌باشد. برای اینکه طرح آذین را دریافت کنید نیاز به سپرده بلند مدت دارید تا این سپرده به عنوان ضمانت مسدود شود. بنابراین همانگونه که متوجه شدید طرح آذین بدون اینکه نیازی به چک،  سفته و یا ضامن داشته باشد بهترین شرایط وامی را فراهم می‌کند.

تسهیلات طرح یاس برای بانوان خانه‌دار و شاغل

این وام یکی از بهترین تسهیلات بانک سینا شناخته شده است چون نیاز به سپرده‌گذاری و میانگین گردش حساب ندارد و در قالب کارت اعتباری ارائه می‌گردد. برای بانوان خانه‌دار یا شاغل این بهترین فرصت جهت دریافت وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان از بانک سینا است. بانوان خانه‌دار ۱۰ میلیون و بانوان شاغل بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون می‌توانند وام دریافت کنند. برای دریافت طرح یاس شما به ضامن و گواهی کسر از حقوق نیاز دارید که تعداد ضامن براساس مبلغ وام متفاوت خواهد بود. معمولاً به ازای هر ۱۰ میلیون شما به یک ضامن نیاز دارید. سود طرح یاس ۱۸ درصد و بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. بعد از دریافت کارت اعتباری می‌توانید از آن برای خرید از هر فروشگاهی استفاده کنید.

تسهیلات طرح خوشه بانک سینا

این وام تا سقف ۵۰ میلیون تومان ارائه می‌گردد. سود وام براساس نسبت وام به سپرده تعیین خواهد شد. اگر این نسبت دو برابر باشد سود ۱۰ درصد و اگر ۳ برابر باشد سود آن ۱۷ درصد خواهد شد. شما برای دریافت این وام حساب سپرده کوتاه مدت با سود ۴ درصدی نیاز دارید. بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه می‌باشد.

وام خرید کالا بانک سینا

این وام حداکثر تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان ارائه می‌گردد و سود آن ۱۸ درصد است. برای دریافت چنین وامی شما باید ضامن رسمی داشته باشید. افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند این وام را دریافت کنند. از طرف دیگر نداشتن چک برگشتی و خوش حساب بودن نیز یکی دیگر از شرایط دریافت وام خرید کالا بانک سینا می‌باشد. پرداخت این وام به صورت ۳۶ ماهه یا سه ساله است.

مشاوره وام بانکی

تسهیلات اعتباری بانک سینا برای شرکت‌ها

اگر شما صاحب شرکت هستید، بهترین فرصت است تا بتوانید از این نوع تسهیلات استفاده کنید. شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سینا؛ از شرایط دریافت وام اعتباری بانک سینا برای شرکت‌ها مطلع شده و در صورت اینکه شرایط لازم را داشتند، برای دریافت وام اقدام کنند.

وام ارغوان بانک سینا

افراد حقیقی که دارای کسب و کار‌های کوچک هستند می‌توانند تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. مبلغ وام بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده‌گذاری مشخص خواهد شد. اگر سرمایه شما به مدت ۲ تا ۶ ماه در بانک سینا بماند، می‌توانید به میزان 1 تا 5/1 برابر مبلغ سپرده خود وام دریافت کنید.

وام تعمیر ساختمان

برای دریافت این وام حتماً لازم است شخص وام گیرنده سند ۶ دنگ ساختمان که به نام خود، همسر یا افراد تحت تکفل است را به بانک تحویل دهد. مبلغ این وام به نوع تعمیرات بستگی دارد. بنابراین ابتدا باید کارشناس به منزل مراجعه کند؛ میزان نیاز به تعمیرات را بررسی نماید و براساس آن مبلغ وام را تعیین کند. پس از تعیین شدن مبلغ وام، میزان سود و بازپرداخت آن مشخص خواهد شد.

وام خرید تجهیزات و بهره‌برداری از دفتر کار

اگر می‌خواهید یک دفتر برای کسب و کار خود راه‌اندازی کنید می‌توانید از وام‌های بانک سینا استفاده کنید. این وام به صورت مشارکت مدنی ارائه می‌شود. در واقع قراردادی بین شما و بانک سینا منعقد خواهد شد و وام به شما تعلق می‌گیرد. در این قرارداد شما باید موضوع معامله، سرمایه لازم برای مشارکت، هزینه‌های تقریبی، میزان سود بانک و سود خود را به طور کامل کنید. برای دریافت این وام شما نیاز به سند ملکی دارید تا بانک به عنوان رهن تا پایان پرداخت اقساط سند را نگه دارد. اما اگر ملک شما تجاری است، باید سرقفلی آن را با خود به همراه داشته باشید. در نهایت اقساط وام در ۶۰ مرحله پرداخت خواهند شد.

تسهیلات بانکداری اجتماعی

 این نوع تسهیلات به افراد حقیقی، دامپروران، راننده‌ها، عشایر، مددجویان، کارگر‌ها، اهل سنت، حوزه مساجد و… تعلق می‌گیرد و در قالب دو طرح آفتاب و چشمه معرفی شده است. شما باید با کارشناسان بانک در مورد این طرح‌ها صحبت کنید تا با بررسی شرایط شما مشخص گردد آیا صلاحیت دریافت این وام‌ها را دارید یا خیر.

در پایان

اگر نگران این هستید که وقت زیادی از شما گرفته می‌شود تا بتوانید وامی را از بانک سینا دریافت کنید، می‌توانید روی کمک آریا فردا حساب کنید. این مجموعه که به خصوص در زمینه دریافت وام‌های کلان فعالیت می‌کند، صفر تا صد امور را با وکالت از شما انجام داده و وام را به شما تحویل خواهد داد. با این موسسه تماس بگیرید، کارشناسان ما متخصص در این زمینه هستند. پس به خوبی می‌دانند باید به چه صورت عمل کنند تا وام در اولین زمان ممکن به شما تعلق گیرد.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    Call Now Button