دریافت وام از بانک شهر

انواع و شرایط دریافت وام از بانک شهر

تنوع در بین وام‌ هایی که بانک‌ های مختلف در کشور ارائه می‌ کنند این امکان را فراهم می‌ کند تا شما بدون اینکه نیاز باشد پول نقد خود را در اختیار داشته باشید بتوانید شرایط زندگی یا کسب و کار را بهبود ببخشید. با دریافت وام و بازپرداخت آن به صورت اقساطی می‌ توانید کسب و کار‌ تازه‌ ای را شروع کرده و حتی بعد از رونق گرفتن کسب و کار و بهبود شرایط مالی خود، وام را تسویه نمایید. بانک شهر یکی از بانک‌ های معروف در کشور شناخته شده است که تسهیلات بسیار عالی را برای مردم در نظر گرفته و وام‌ های مختلف را با اقساط متنوع در اختیار آن‌ ها قرار می‌ دهد. شما برای دریافت وام از بانک شهر می‌ توانید شخصاً اقدام کنید و یا اینکه به سراغ شرکت‌ های معتبر همانند آریا فردا بروید تا کلیه مراحل قانونی وام برای شما انجام شده و بتوانید بدون دردسر وام خود را دریافت نمایید. در این مطلب ما انواع وام‌ های بانک شهر و شرایط دریافت آن‌ ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

معرفی انواع وام‌ های بانک شهر

وام‌ ها به دو دسته خرد و کلان تقسیم می‌ شوند. غالباً افرادی که برای درخواست وام تقاضا می‌ دهند، به فکر دریافت وام کلان هستند چون که برای راه‌ اندازی کسب و کار خود به پول نقد زیادی نیاز دارند. براساس آنچه که گفته شد انواع وام بانک شهر عبارتند از:

  طرح تسهیلات اساتید شهر

این وام ویژه اعضای هیئت علمی و کلیه اساتید دانشگاه‌ ها و مراکز علمی تحقیقاتی تعریف شده است که تا ۲۰۰ میلیون تومان به آن‌ ها وام اعطا می‌ گردد.

   طرح تسهیلات شهریار

افرادی که در رشته‌ های پزشکی و یا غیر پزشکی به صورت مستقیم یا به صورت قراردادی مشغول به کار هستند، می‌ توانند وام طرح تسهیلات شهریار تا سقف یک میلیارد برای رشته‌ های غیر پزشکی و ۲ میلیارد برای رشته‌ های پزشکی را دریافت نمایند.

  طرح تسهیلات نشان شهر

کسانی که می‌ خواهند از این قبیل وام‌ ها استفاده کنند باید سپرده‌ گذاری سه ماهه در بانک شهر داشته باشند تا وامی با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را دریافت نمایند.

طرح تسهیلات کارای شهر و سرآمد مسکن شهر

 این وام با هدف بازسازی ساختمان‌ ها و تعمیرات مسکن انجام می‌ شود که برای دریافت آن شما باید سه ماه سپرده‌ گذاری در بانک شهر داشته باشید.

 

شرکت توسعه تجارت آریا فردا

 

شرایط لازم برای دریافت وام بانک شهر

از جمله شرایط لازم برای دریافت وام بانک شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اولین شرط این است که شما یک سپرده‌ گذاری در بانک شهر انجام دهید. زمانی که قرار است وام دریافت کنید میانگین مبلغ سپرده‌ گذاری شما برای تعیین مبلغ وام در نظر گرفته خواهد شد.
  • از طرف دیگر شما باید یک ضامن رسمی داشته باشید. برای این منظور یا می‌ توانید شخصی را به عنوان ضامن معرفی کنید و یا از روش‌ های دیگر همانند وثیقه برای دریافت وام استفاده نمایید.
  •  در زمانی که قرار است وام را دریافت کنید باید مدارک شخصی خود شامل شناسنامه، کارت ملی، مدارک شغلی، مدارک مربوط به معرفی ضامن، مدارک شغلی ضامن و همچنین شناسنامه و کارت ملی ضامن را ارائه نمایید.

این شرایط به طور کلی در مورد همه وام‌ های بانک شهر صدق می‌ کند. اما گاهی اوقات شرایط خاصی برای برخی وام‌ ها در نظر گرفته شده است که شما در زمان درخواست وام این شرایط را باید با دقت مطالعه کنید. شرکت آریا فردا به افرادی که می‌ خواهند وام‌ های کلان را از بانک شهر دریافت کنند دقیقاً این شرایط را توضیح خواهد داد و شفاف‌ سازی را برای آن‌ ها انجام می‌ دهد تا با ذهنیت درست برای دریافت وام اقدام نمایند.


اینجا بخوانید: وام کلان بانکی

در پایان

در حال حاضر شرکت‌ های معتبر زیادی در کشور وجود دارند که در زمینه ارائه مشاوره وام بانکی و انجام پروسه‌ های قانونی برای دریافت وام‌ های کلان فعالیت دارند. به جای آنکه شما مدت زمان زیادی را برای انجام امور اداری جهت دریافت وام از دست بدهید می‌ توانید با این شرکت‌ ها همانند شرکت آریا فردا در ارتباط باشید. ابتدا جلسه مشاوره‌ ای برای شما در نظر می‌ گیریم چون ما باید بدانیم که وضعیت شغلی شما به چه صورت بوده، درآمد ماهانه شما چقدر است و در نتیجه چه اقساطی را می‌ توانید پرداخت نمایید. از طرف دیگر باید بدانیم که هدف شما برای دریافت وام‌ های کلان چیست. براساس اطلاعاتی که از شما به دست می‌ آوریم در صورتی که شرایط مناسب را داشته باشید اقدامات لازم برای دریافت وام‌ های کلان را برای شما انجام می‌ دهیم. قطعاً بخشی از این وام سهم شرکت آریا فردا خواهد شد که در یک قرارداد و با توافق طرفین این مبلغ مشخص می‌ شود. جهت برقراری ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن 02126769006 تماس حاصل نمایید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    Call Now Button