دریافت وام از بانک مهر ایران

انواع و شرایط دریافت وام از بانک مهر ایران

متأسفانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه باعث شده است که مردم نتوانند بدون دریافت وام شرایط زندگی و کاری خود را مدیریت کنند و به همین دلیل بانک‌ها انواع  وام‌ ها را در اختیار هموطنان قرار می‌ دهند تا براساس نیاز زندگی و یا شرایط کاری خود و همچنین قدرت پرداخت وام بتوانند وام‌ های مناسب خود را دریافت کنند. ما در این مطلب می‌ خواهیم انواع و شرایط دریافت وام از بانک مهر ایران را برای شما عزیزان توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

با بانک مهر ایران آشنا شوید

بهتر است ابتدا با بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران آشنا شوید. این بانک در سال ۱۳۸۶ در راستای ارائه انواع وام‌ ها و تسهیلات قرض‌ الحسنه‌ای در کشور راه‌ اندازی شد. بنابراین همانگونه که متوجه شدید بانک مهر ایران یک قرض‌ الحسنه است و شما می‌ توانید تسهیلاتی را با نرخ سود و کارمزد ۴ درصد دریافت نمایید. این موضوع برای کسانی که از نظر پرداخت وام واقعاً در مضیقه هستند بسیار خوشایند خواهد بود چون از شر وام‌ ها با سود‌ های کلان راحت می‌ شوند. بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران انواع وام‌ های مختلف را تعریف کرده است که از نظر مبلغ وام و نحوه پرداخت اقساط تنوع بسیار زیادی را شاهد خواهید بود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا این وام‌ ها را به شما معرفی کنیم.

معرفی انواع و شرایط وام‌ های بانک مهر ایران

انواع و شرایط وام‌ های بانک مهر ایران به شرح زیر می باشد:

وام طرح ۳ در ۱ بانک مهر ایران

علت نامگذاری این وام این است که وقتی شما یک بار حسابی را در بانک مهر ایران راه‌ اندازی کنید می‌ توانید سه نمونه از وام‌ های این قرض‌ الحسنه را دریافت نمایید که عبارتند از:

  • وام اول معادل مبلغی است که شما به حساب قرض‌ الحسنه واریز می‌ کنید و برای آن کارمزد یک درصد در نظر گرفته شده است. بازپرداخت وام اول ۲۴ تا ۶۰ ماهه است.
  • وام دوم معادل ۵۰ درصد مبلغ واریزی شما ارائه می‌ گردد که حداکثر مقدار آن ۵۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد می‌ باشد. بازپرداخت آن نیز ۲۴ تا ۶۰ ماهه است.
  • برای ارائه وام سوم باید امتیاز شما براساس زمان پرداخت اقساط اول و دوم محاسبه شده و از طرف دیگر سقف مجاز بانکی نیز در نظر گرفته می‌ شود. براساس این دو فاکتور وامی به شما تعلق خواهد گرفت که کارمزد آن ۴ درصد و پرداخت آن ۶۰ ماهه است.

مشاوره وام بانکی

وام بانک مهر ایران تا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان

در صورتی که شما سپرده سه ماهه در قرض‌ الحسنه مهر ایران داشته باشید و البته اگر بتوانید سه ضامن رسمی را به بانک معرفی کنید می‌ توانید وام ۲۰۰ میلیون تومانی را دریافت نمایید. البته افرادی که می‌ خواهند برای چنین وامی درخواست بدهند علاوه بر شرایط ذکر شده باید فرد خوش حساب نیز شناخته شوند. شما به هیچ عنوان نباید چک برگشتی داشته باشید. این وام کارمزد ۴ درصد دارد و بازپرداخت آن ۶۰ ماهه انجام می‌ شود.

طرح امتیازی مهر ایران

مبلغ وام امتیازی مهر ایران و همچنین نحوه بازپرداخت آن براساس میانگین گردش حساب شما در بانک مهر ایران مشخص خواهد شد. هر چه شما میانگین حساب بالاتری داشته باشید امتیاز شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در نتیجه می توانید در مدت کوتاه‌ تر و با اقساط کوتاه مدت‌ تری وام خود را تسویه نمایید. برای اینکه متوجه شوید آیا مشمول این طرح امتیازی می‌ شوید یا خیر به سایت بانک مهر ایران مراجعه کنید و در قسمت محاسبه تسهیلات امتیازی اطلاعات مربوط به خود را وارد نمایید تا مشخص گردد که آیا صلاحیت شرکت در طرح امتیازی مهر ایران را دارید یا خیر. این وام حداکثر تا سقف ۳۰ میلیون تومان و با کارمزد بین 0 تا ۴ درصد ارائه می‌ گردد.

وام طرح پیوند مهر ایران

افرادی که به تازگی ازدواج کرده‌ اند اگر حسابی در بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران دارند می‌ توانند مبلغ ۴۰ میلیون تومان را با سود ۴ درصد از این بانک دریافت کنند. شرط لازم برای دریافت این وام داشتن سپرده یک ساله و همچنین ضامن است. مدت زمان بازپرداخت وام طرح پیوند مهر ایران ۳۶ ماهه می‌ باشد.

وام خرید کالا‌ های ضروری

این وام تا حداکثر ۱۵۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد ارائه می‌ گردد. می‌ توانید کارت خرید کالا را از بانک دریافت کرده و وسایل مورد نیاز خود را از فروشگاه‌ هایی بخرید که طرف قرارداد بانک هستند. کافی است که یک ضامن رسمی داشته باشید تا این کارت در اختیار شما قرار گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام خرید کالا ۲۴ ماهه می‌ باشد.

در پایان

 ما در این مطلب مهم‌ ترین انواع تسهیلات بانک مهر ایران را به شما عزیزان معرفی کردیم. البته در طول سال وام‌ های متنوعی نیز ارائه می‌ شود که متأسفانه اغلب مردم به دلیل عدم آگاهی فرصت گرفتن وام‌ های بسیار عالی نظیر دریافت وام میلیاردی با جواز کسب را از دست می‌ دهند. در صورتی که به وام قرض‌ الحسنه نیاز دارید می‌ توانید با شرکت آریا فردا در تماس باشید. ما شرایط انواع وام‌ ها در بانک‌ های مختلف من جمله بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران را برای شما توضیح داده و در صورتی که صلاحیت داشتید تمامی پروسه کار جهت دریافت وام را برای شما انجام می‌ دهیم. کارشناسان حقوقی ما در آریا فردا در زمینه ارائه مشاوره وام بانکی و همچنین دریافت انواع وام‌ های کلان از شما حمایت می‌ کنند.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    Call Now Button