وام بانکی کم بهره

وام بانکی کم بهره

وام های بانکی با اهداف متفاوتی مثل ازدواج، خرید ملک، خرید ماشین و… توسط بانک های مختلف ارائه می شوند. افراد می توانند با توجه به شرایطی که دارند، از این وام ها بهره مند شوند اما نکته ای که قابل توجه است، نرخ سود نسبتاً بالای وام ها است. از این رو، متقاضیان وام به دنبال وام بانکی کم بهره هستند و تلاش می کنند به هر شکلی که شده، وام با سود پایین دریافت نمایند. در این مطلب از وبسایت حقوقی آریا فردا می خواهیم جزئیاتی از وام بانکی کم بهره را شرح دهیم. لطفاً همراه ما باشید.

وام بانکی کم بهره چیست؟

وام بانکی کم بهره، نوعی وام است که توسط بانک ها پرداخت می شود و سود آن کمتر است. این وام از نظر اقتصادی می تواند به صرفه تر باشد اما دریافت آن سخت تر است. دریافت وام بانکی با سود کم نیازمند ارائه یکسری مدارک خاص به بانک می باشد و علاوه بر آن، هر بانکی هم شرایط ویژه ای را برای پرداخت تسهیلات با سود کم در نظر گرفته است.


اینجا بخوانید: معرفی انواع وام بانکی

شرایط لازم برای اخذ وام بانکی کم بهره

برای دریافت وام بانکی باید شرایط و مدارک خاصی را داشته باشید. البته این شرایط برای اخذ وام های بانکی با بهره زیاد هم صدق می کند. از جمله آنکه :

 • شما به عنوان متقاضی وام بانکی کم بهره نباید در حال پرداخت قسط وام های قبلی خود باشید. به عبارتی، باید تمام قسط های وام قبلی را پرداخت کنید تا بتوانید وام جدید بگیرید.
 • شرط دوم برای دریافت وام بانکی کم بهره، وجود ضامن است. بانک های مختلف بر اساس شرایطی که دارند، ممکن است از شما بخواهند یک ضامن یا بیشتر معرفی کنید.
 • ضامن هایی که در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند، از نظر بانک ها مورد اعتماد تر می باشند.
 • شرط دیگر در دریافت وام بانکی با سود کم، نداشتن چک برگشتی است.

مدارک لازم برای دریافت وام بانکی کم بهره

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بانکی با سود کم به شرح زیر می باشند:

 • مدارک شناسایی متقاضی شامل شناسنامه و کارت ملی
 • مدارک مربوط به ضامن شامل برگه کسر از حقوق و کارت شناسایی
 • مدارک مربوط به نوع وام همچون ودیعه نامه، سند ازدواج، مدارک خرید لوازم یک واحد صنعتی و…

وام بانکی کم بهره

بانک های ارائه دهنده وام بانکی کم بهره

وام های کم بهره توسط بانک های مختلفی ارائه می شوند که عبارتند از:

وام بانکی با سود کم در بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین، تسهیلات با سود کم 4 درصد را با نام طرح صبا به مشتریان خود ارائه می کند. شما برای دریافت وام از این بانک باید از قبل دارای حساب سپرده سرمایه گذاری باشید همچنین لازم است بدانید که سقف وام کم بهره بانک اقتصاد نوین، 500 میلیون تومان می باشد.

اگر در زمینه های صنعتی و کسب و کار مشغول فعالیت هستید، می توانید از بانک اقتصاد نوین اقدام به دریافت وام با سود پایین کنید. برای دریافت این وام کم بهره، شرط سختی قرار داده شده است بدین صورت که متقاضی باید برای دریافت هر 100 میلیون تسهیلات، یک نفر ضامن را به بانک معرفی نماید.

تسهیلات کم بهره در بانک دی

شما از بانک دی هم می توانید وام کم بهره دریافت کنید که تحت عنوان وام طرح 24 ارائه می دهد. نرخ سود وام کم بهره بانک دی، 2 تا 3 درصد است و حداکثر نیز 50 میلیون تسهیلات در نظر می گیرد.

اگر می خواهید از بانک دی وام کم بهره دریافت نمایید، باید حساب سپرده خود را مسدود کنید و یک فقره چک هم به مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان ضامن، به بانک ارائه نمایید.

وام بانکی با سود مناسب در بانک ملی

وام کم بهره بانک ملی تا سقف 300 میلیون تومان ارائه می شود و بانک با پرداخت این وام به مشتریان خود، نرخ سود 18 درصدی را دریافت می کند. وام کم بهره بانک ملی فقط به مشتریان این بانک اختصاص دارد و نیازمند دو ضامن معتبر هم می باشد.

اگر می خواهید وام با نرخ سود 18 درصدی بانک ملی را دریافت کنید، باید حداقل برای 9 ماه در این بانک حساب سپرده داشته باشید و در صورت داشتن ضامن ها نیز می توانید درخواست خود را به صورت کتبی مطرح نمایید.

وام بانکی کم بهره در بانک کار آفرین

بانک کارآفرین طی طرح تندیس، وامی با نرخ سود 4 تا 8 درصد را به مشتریان خود ارائه می دهد. دریافت کنندگان این وام باید حداکثر تا 36 ماه، وام را برگردانند. سقف وام کم بهره بانک کارآفرین 400 میلیون تومان و کف آن نیز 25 میلیون تومان می باشد.

مشاوره دریافت وام بانک کم بهره

در پایان اگر می خواهید وام بانکی کم بهره دریافت کنید اما اطلاعات زیادی از وام های ارائه شده در بانک های مختلف ندارید، می توانید برای راهنمایی کامل جهت دریافت مشاوره وام بانکی از کارشناسان شرکت حقوقی آریا فردا، با این مجموعه در تماس باشید. کارشناسان این شرکت با چندین سال تجربه در زمینه وام های بانکی، در خدمت هستند. لطفاً برای برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه آریا فردا با شماره تلفن 0212676006  تماس حاصل بفرمایید.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button