وام میلیاردی با سند ملکی

دریافت وام میلیاردی با سند ملکی

افرادی که در مشاغل خود سرمایه‌گذاری‌های سنگین انجام می‌دهند به فکر دریافت وام میلیاردی نیز خواهند بود چون از این طریق می‌توانند کسری بودجه خود را جبران کرده و از طرف دیگر به جای اینکه مجبور باشند پول نقد را وارد کار کنند می‌توانند این پول را در مسیر‌های دیگر هزینه کرده و به جای آن از وام‌های میلیاردی استفاده کنند. برای گرفتن وام میلیاردی روش‌های مختلفی وجود دارد که من جمله می‌توان به دریافت وام میلیاردی با سند ملکی اشاره کرد. در این مطلب برای شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توان از سند ملکی خود برای دریافت چنین وام‌های سنگین و کلان استفاده کرد به گونه‌ای که بهترین شرایط برای شما فراهم شده و برای بازپرداخت دچار مشکل نشوید.

نکات و شرایط مهم برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی 

قطعاً اگر تا به حال برای دریافت وام به بانک‌های مختلف مراجعه کرده باشید متوجه شده‌اید که شرایط دریافت وام در بانک‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. ولی اغلب وام‌ها به ضامن نیاز دارند و پیدا کردن ضامن به خصوص در شرایط فعلی واقعاً سخت است چون کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که با خیال راحت و بدون نگرانی برای ضامن شدن به ما کمک کند. اما با داشتن سند ملکی شما دیگر نیازی به ضامن ندارید. با کمک سند ملکی می‌توانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن وام میلیاردی خود را به دست بیاورید ولی برای این منظور باید یکسری شرایط را در نظر داشته باشید:

 • وام گیرنده باید به عنوان یکی از افراد خوش حساب در تمامی بانک‌های کشور که در داخل آن‌ها حساب دارد شناخته شده باشد. اگر استعلام‌های بانکی نشان دهد که شما فرد قانونمندی نیستید برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی دچار مشکل خواهید شد.
 • شما به هیچ عنوان نباید چک برگشتی داشته باشید.
 •  این نکته را در نظر بگیرید که برای گرفتن وام میلیاردی با سند ملکی، سند باید آزاد باشد. در واقع به هیچ عنوان نباید این سند در گرو رهن یا وثیقه باشد.
 • از طرف دیگر شما باید به بانک اطمینان دهید که هیچ منعی برای خرید و فروش این ملک وجود ندارد چون هدف از گرفتن سند ملک از وام گیرنده این است که اگر این فرد برای پرداخت کردن اقساط بد قولی کرد، بانک بتواند به راحتی ملک او را بفروشد و مابقی وام را با مشتری تسویه حساب کند.
 • یکی از مهمترین شرایط لازم برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی این است که سند شما به رسمیت شناخته شود. در واقع سند باید در دفاتر اسناد رسمی ثبت شده باشد. در صورتی که کد دفاتر اسناد را در اختیار نداشته باشید این نشان می‌دهد که این سند هیچگونه ارزش قانونی نداشته و شما نمی‌توانید وامی را دریافت کنید.
 • در روزی که قرار است برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی اقدام کنید تمامی مدارک مورد نیاز براساس بانکی که انتخاب کرده‌اید را با خود به همراه داشته باشید تا پروسه کار هر چه زودتر پیش رفته و بتوانید در کوتاه‌ترین زمان وام خود را دریافت نمایید.
 • یکی از مهمترین شرایط دریافت وام میلیاردی با سند ملکی این است که شما وام پرداخت نشده‌ای نداشته باشید. هیچ تفاوتی ندارد که قرار است وام میلیاردی خود را از چه بانکی بگیرید به هر حال شما در هیچ بانکی نباید وام تسویه نشده داشته باشید.

نحوه بازپرداخت وام میلیاردی با سند ملکی

قطعاً سؤالی که برای همه مشتریان وام‌های میلیاردی مطرح می‌شود این است که بازپرداخت وام به چه صورت پیش می‌رود. دو راهکار در پیش روی شما قرار دارد:

 •  می‌توانید در زمان مشخص شده توسط بانک، مبلغ وام و سود آن را به صورت یکجا تسویه کنید.
 • اما راهکار دوم این است که بازپرداخت وام به صورت ماهانه قسط‌بندی شود. در این صورت فشار کمتری به شما وارد خواهد شد. از طرف دیگر اغلب مشتریان تمایل دارند که وام‌های میلیاردی را به صورت اقساطی دریافت نمایند.

 به هر صورت بانک مورد نظر شرایط را برای شما توضیح می‌دهد تا براساس شرایط کاری خود بتوانید نحوه بازپرداخت را تعیین نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام میلیاردی با سند ملکی 

علاوه بر اینکه شما باید مدارک شخصی شامل کپی و اصل شناسنامه و کپی و اصل کارت ملی را در اختیار داشته باشید لازم است مدارکی که تأیید نماید سند ملکی کاملاً قانونی و متعلق به شما است را نیز تحویل بانک بدهید .برای این منظور باید قبض آب، برق و گاز، کپی و اصل سند ملکی، گواهی پایان کار و همچنین بنجاق را تحویل بانک بدهید.


اینجا بخوانید: راهنمای دریافت وام میلیاردی

در پایان

اگر قصد دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در مورد دریافت وام میلیاردی با سند ملکی دارید، می توانید برای راهنمایی کامل جهت دریافت مشاوره وام بانکی از کارشناسان شرکت حقوقی آریا فردا، با این مجموعه در تماس باشید. کارشناسان این شرکت با چندین سال تجربه در زمینه وام های بانکی، مؤثر ترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. لطفاً برای برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه آریا فردا با شماره تلفن 0212676006  تماس حاصل نمایید.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button