وام میلیاردی برای واردات کالا

وام میلیاردی برای واردات کالا

دریافت وام میلیاردی برای واردات کالا می تواند بهترین روش برای تأمین کسری بودجه و برطرف کردن مشکلات مالی باشد. اگر شما هم متقاضی این نوع وام هستید، می توانید از طریق بانک های مختلفی که شرایط متفاوتی هم دارند، اقدام به دریافت وام نمایید. در بیشتر بانک ها، ارائه دادن وام میلیاردی نیاز به حداقل یک ضامن معتبر دارد و در بعضی دیگر از بانک ها نیز دریافت وام با ارائه سند ملکی امکان پذیر است. در ادامه این مطلب از وبسایت آریا فردا، تصمیم داریم که به توضیحات کاملی راجع به وام میلیاردی برای واردات کالا و همچنین معرفی بهترین مؤسسه جهت مشاوره وام بانکی بپردازیم. لطفأ همراه ما باشید.

انواع و شرایط دریافت وام میلیاردی برای واردات کالا

وام میلیاردی انواع مختلفی دارد که شامل وام مضاربه ای، وام مشارکت در ساخت، وام مشارکت مدنی، وام خرید محل کار، وام اعتباری و… هستند. برای واردات کالا هم می توان از بانک های مختلف اقدام به دریافت وام نمود.

شما می توانید با ارائه سند مسکونی یا معرفی ضامن معتبر، وام میلیاردی دریافت کنید. شرایط اصلی مربوط به گرفتن وام میلیاردی برای واردات کالا، به شرح زیر می باشند:

 • شما به عنوان متقاضی وام میلیاردی باید در تمام بانک های کشور خوش حساب باشید.
 • نداشتن چک برگشتی، از شرایط اصلی دریافت وام میلیاردی می باشد و اگر دارای چک برگشتی هستید، هیچ کدام از بانک ها به شما تسهیلاتی ارائه نمی دهند.
 • اگر بانک مد نظر شما با سند ملکی وام ارائه می دهد، سند ملکی شما نباید در هیچ بانک یا ارگان دیگری به رهن یا وثیقه گذاشته شده باشد.
 • سند ملکی نباید برای خرید و فروش مانعی داشته باشد تا اگر در پرداخت اقساط خوش حساب نبودید، بانک آن را برای فروش قرار دهد.
 • سند ملکی ارائه شده به بانک جهت دریافت وام میلیاردی باید در دفتر اسناد رسمی ثبت شده باشد. در غیر این صورت، سند برای بانک ارزشی ندارد.
 • بعد از ثبت درخواست خود جهت دریافت وام میلیاردی برای واردات کالا، باید مدارک را هر چه سریع تر آماده کرده و تحویل بانک دهید.
 • شما برای دریافت وام میلیاردی واردات کالا نباید وام دیگری داشته باشید و تا زمانی که اقساط وام قبلی را تمام نکنید، نمی توانید برای گرفتن وام جدید اقدام نمایید.

اقساط وام میلیاردی واردات کالا

نحوه بازپرداخت و تعداد اقساط وام میلیاردی واردات کالا در هر بانکی متفاوت است. بانک ها معمولا چند گزینه را به وام گیرنده پیشنهاد می دهند که به انتخاب خود، میزان و تعداد اقساط را مشخص نمایند.

هر چقدر که تعداد اقساط بازپرداخت وام بیشتر باشد، احتمالاً باید سود بیشتری را هم بپردازید اما اگر تعداد اقساط کوتاه مدت تری را انتخاب کنید، سود وام کمتر خواهد بود.

مدارک لازم برای دریافت وام میلیاردی واردات کالا

بانک ها برای ارائه وام میلیاردی واردات کالا، مدارکی را از متقاضی می خواهند که در این بخش توضیح خواهیم داد:

 • کپی و اصل شناسنامه متقاضی وام
 • کپی و اصل کارت ملی متقاضی وام
 • کپی و اصل سند ملکی (اگر ضامن وام، ملک باشد)
 • مدارک شناسایی ضامن

بانک های ارائه دهنده وام میلیاردی واردات کالا

چندین بانک، وام میلیاردی واردات کالا را ارائه می دهند از جمله آنکه:

وام میلیاردی بانک صادرات

وام میلیاردی واردات کالا بانک صادرات با نرخ سود 18 درصد و بازپرداخت 36 ماهه ارائه می شود. برای دریافت وام از بانک صادرات نیاز به معرفی ضامن نیست و با ارائه سند ملکی به نام وام گیرنده، می توان از آن بهره مند شد.

وام میلیاردی بانک تجارت

طرح بانک تجارت برای ارائه وام میلیاردی واردات کالا، طرح تسهیلاتی پویاست. مبلغ وام میلیاردی این بانک بستگی به میانگین حساب شما دارد و هر چقدر که میانگین بیشتر باشد، مبلغ وام هم افزایش خواهد یافت.

افراد حقیقی و حقوقی می توانند وام میلیاردی بانک تجارت را دریافت کنند اما لازم است که در یکی از شعبه های این بانک اقدام به راه اندازی یک حساب جاری یا یک حساب کوتاه مدت نمایند.

نرخ سود وام میلیاردی در بانک تجارت 15 درصد است و بازپرداخت آن از 12 تا 36 ماه قابل تغییر می باشد. شرط دریافت این وام، ارائه سند ملکی شش دانگ به نام خود وام گیرنده است.

وام میلیاردی بانک دی

برای دریافت وام میلیاردی می توانید به بانک دی هم مراجعه کنید. نرخ سود وام میلیاردی این بانک، 4 درصد بوده و بازپرداخت آن 36 ماهه می باشد. متقاضیان این وام لازم است که یک حساب سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند همچنین باید سند ملکی به اسم خود نیز ارائه دهند.

وام میلیاردی بانک ملی

بانک ملی، وام میلیاردی را با نرخ سود 18 درصد و بازپرداخت 3 ساله ارائه می دهد. شما می توانید بدون معرفی ضامن و تنها با ارائه سند ملکی که به اسم خودتان است، از وام ارائه شده توسط این بانک بهره مند شوید.


اینجا بخوانید: راهنمای دریافت وام میلیاردی

مشاوره دریافت وام میلیاردی برای واردات کالا

همانطور که در این مطلب بررسی کردیم، وام میلیاردی برای واردات کالا توسط بانک های مختلفی ارائه می شود اما هر کدام از این بانک ها، شرایط متفاوتی در ارائه وام دارند. می توانید برای راهنمایی در خصوص شرایط دریافت وام های کلان از هر یک از بانک های کشور، با کارشناسان مؤسسه حقوقی آریا فردا تماس حاصل بفرمایید.

جهت برقراری تماس با آریا فردا به وبسایت این مجموعه مراجعه نمایید.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  Call Now Button